Super Orliki wręczone!

9 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat dokonał uroczystego otwarcia Konferencji Nasz Orlik podczas której wręczone zostały Super Orliki dla najbardziej pomysłowych i innowacyjnych animatorów oraz osób, które wspierają je w pracy na Orlikach.

Podczas konferencji podsumowano realizację projektu Nasz Orlik w 2013 roku oraz zaprezentowano perspektywy na kolejny rok. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się czym jest portal naszorlik.pl, jak wygląda Akademia Animatora oraz dlaczego warto wziąć udział w Tygodniu Ruchu

Na scenie pojawili się także Animatorzy, którzy zostali nagrodzeni sprzętem sportowym za najlepsze wnioski o granty projektowe oraz osoby uhonorowane statuetkami Super Orlika. Super Orliki przyznawane były w dwóch kategoriach: Animator oraz Przyjaciel OrlikaAnimatorzy oprócz statuetek otrzymali czeki o wartości 5000 zł ufundowane przez Ruch S.A. i Lotos, przeznaczone na realizację celów statutowych Orlików, które mają pomóc w poszerzeniu oferty zajęć sportowych na tych obiektach.

Nagrodzeni Animatorzy: Michał Foryś, Damian Wiśniewski, Remigiusz Ejsymont, Mariusz Narel.

Nagrodzeni Przyjaciele Orlika: Norbert Borowiak, Adrianna Wajda, Beata Komosińska-Ferens, Krzysztof Jachnik.

Galeria